KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769418
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga etsningar färgetsning grafik krzysztof bloch épreuve d’artiste
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga etsningar färgetsning grafik krzysztof bloch épreuve d’artiste
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54